Dyrektor

mgr inż. Maciej Waniewski
tel.: (58) 344 96 66
maciej.waniewski@neret.com.pl


Zastępca dyrektora

inż. Jadwiga Zdroik
tel.: (58) 344 96 66
jadwiga.zdroik@neret.com.pl

Pełnomocnik Zarządu

inż. Robert Leśniewski
tel.: (58) 344 96 66 wew. 28
robert.lesniewski@neret.com.pl


Asystentka Zarządu

inż. Agnieszka Stąpór
tel.: (58) 344 96 66 wew. 20
sekretariat@neret.com.pl


DANE FIRMOWE NERET s.c. 
Maciej Waniewski i Jadwiga Zdroik
ul. Grodzka 13  80-841 Gdańsk
NIP 957-00-22-227
REGON 190066603


tel.: (58) 344 96 66, (58) 344 96 66
fax: wew. 23
neret@neret.com.pl
www.neret.com.pl

 

Zespół projektowy


Kierownik Zespołu

inż. Tomasz Nawrocki
tel.: (58) 344 96 66 wew. 24
tomasz.nawrocki@neret.com.pl


Projektanci branży drogowej

​​mgr inż. Michał Kozłowski 
tel.: (58) 344 96 66 wew. 32
michal.kozlowski@neret.com.pl

mgr inż. Maciej Popowski 
tel.: 58 344 96 66 wew. 29
maciej.popowski@neret.com.pl​

mgr inż. Jarosław Rychcik 
tel.: (58) 344 96 66 wew. 27     
jaroslaw.rychcik@neret.com.pl​​

 


 


Asystenci branży drogowej

inż. Andrzej Gliński
tel.: (58) 344 96 66 wew. 33
andrzej.glinski@neret.com.pl

Krzysztof Krysztofiak
tel.: (58) 344 96 66 wew. 26
krzysztof.krysztofiak@neret.com.pl

inż. Artur Ryś
tel.: (58) 344 96 66 wew. 30
artur.rys@neret.com.pl

mgr inż. Katarzyna Wagner
tel.: (58) 344 96 66 wew. 29
katarzyna.wagner@neret.com.pl

inż. Grzegorz Chojnowski
tel.: (58) 344 96 66 wew. 30
grzegorz.chojnowski@neret.com.pl

inż. Piotr Pieńkowski
tel.: (58) 344 96 66 wew. 33
piotr.pienkowski@neret.com.pl

mgr inż. Kamil Chojnacki
tel.: (58) 344 96 66 wew. 27
kamil.chojnacki@neret.com.pl


Specjaliści ds. ukształtowania terenu

tech. Danuta Gretkowska 
tel.: (58) 344 96 66 wew. 26     
danuta.gretkowska@neret.com.pl​

 


Specjalista ds. inżynierii ruchu drogowego

mgr inż. Joanna Rychcik
tel.: (58) 344 96 66 wew. 25    
j.wnuklipinska@neret.com.pl

mgr inż. Karolina Kaczmarczyk
tel.: (58) 344 96 66 wew. 25    
karolina.kaczmarczyk@neret.com.pl


Architekt krajobrazu

inż. Agnieszka Stąpór
tel.: (58) 344 96 66 wew. 20
agnieszka.stapor@neret.com.pl


Projektant branży elektrycznej                 

mgr inż. Piotr Dembicki
tel.: (58) 344 96 66 wew. 27
piotr.dembicki@neret.com.pl


 

 

 

© copyright by neret.com.pl

projekt i wykonanie: marcinskiba.net