Dyrektor

mgr inż. Maciej Waniewski
tel.: (58) 344 96 66
maciej.waniewski@neret.com.pl


Zastępca dyrektora

inż. Jadwiga Zdroik
tel.: (58) 344 96 66
jadwiga.zdroik@neret.com.p


Asystentka Zarządu

inż. Agnieszka Stąpór
tel.: (58) 344 96 66 wew. 20
sekretariat@neret.com.pl


DANE FIRMOWE NERET s.c. 
Maciej Waniewski i Jadwiga Zdroik
ul. Grodzka 13  80-841 Gdańsk
NIP 957-00-22-227
REGON 190066603


tel.: (58) 344 96 66, (58) 344 96 66
fax: wew. 23
neret@neret.com.pl
www.neret.com.pl

 

Zespół projektowy


Kierownik Zespołu

inż. Tomasz Nawrocki
tel.: (58) 344 96 66 wew. 24
tomasz.nawrocki@neret.com.pl


Projektanci branży drogowej

mgr inż. Maciej Popowski 
tel.: 58 344 96 66 wew. 29
maciej.popowski@neret.com.pl​



Asystenci branży drogowej

inż. Andrzej Gliński
tel.: (58) 344 96 66 wew. 33
andrzej.glinski@neret.com.pl

Krzysztof Krysztofiak
tel.: (58) 344 96 66 wew. 27
krzysztof.krysztofiak@neret.com.pl

inż. Artur Ryś
tel.: (58) 344 96 66 wew. 30
artur.rys@neret.com.pl

mgr inż. Katarzyna Wagner
tel.: (58) 344 96 66 wew. 29
katarzyna.wagner@neret.com.pl

mgr inż. Kamil Chojnacki 
tel.: (58) 344 96 66 wew. 27
kamil.chojnacki@neret.com.pl


Specjalista ds. ukształtowania terenu

tech. Danuta Gretkowska 
tel.: (58) 344 96 66 wew. 26     
danuta.gretkowska@neret.com.pl​


Specjaliści ds. inżynierii ruchu drogowego

mgr inż. Joanna Rychcik
tel.: (58) 344 96 66 wew. 30    
joanna.rychcik@neret.com.pl

mgr inż. Karolina Budzisz
tel.: (58) 344 96 66 wew. 25    
karolina.budzisz@neret.com.pl


Architekci krajobrazu

mgr inż. Monika Szempek
tel.: (58) 344 96 66 wew. 33
monika.szempek@neret.com.pl

inż. Agnieszka Stąpór
tel.: (58) 344 96 66 wew. 20
agnieszka.stapor@neret.com.pl


© copyright by neret.com.pl

projekt i wykonanie: marcinskiba.net